DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLAR AYŞE ELDEK RİCHARDSON’LA TURKISH CHANNEL’DA

0
2261

Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel muhteşem bir programa daha imza atıyor. Hollywood ve Broadway’in dünya çapındaki starları Turkish Channel’ın çok yakında yayınlayacağı “Backstage With Ayshee” programı ile evlerinize konuk olacak.

Amerika’da Hollywood yapımı filmler ile birlikte Broadway’deki önemli tiyatro oyunlarında rol alan Ayşe Eldek Richardson’ın sunacağı “Backstage With Ayshee”de yeni sezonda vizyona giren filmlerin ve Broadway’de sahneye konan oyunların  bazan oyuncuları, bazan yönetmenleri, bazan yapımcıları program konuk olacak, film ve oyunlar hakkında keyifli sohbetler yapılacak.

Başarılı sanatçı Ayşe Eldek Richardson, programına konuk olan sanatçılarla kah kamera arkasını, kah yapım aşamasını kah filmlerin ve oyunların çekim veya prova aşamasını konuşacak hem de zaman zaman konuklarının hiç bilinmeyen yönlerini size tanıtacak.  

Çok yakında yayına girecek olan “Backstage with Ayshee” programı şimdiye kadar izlediğiniz benzer birçok programdan çok farklı olacak. Keyifli sohbetlerin yapılacağı “Backstage with Ayshee”yi her hafta büyük bir sabırsızlıkla bekleyeceğinize inanıyoruz. 

Bekleyin “Backstage with Ayshee” çok yakında başlayacak. Göreceksiniz beklediğinize değecek… 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER