Amerika’daki Türk müziğinin önemli isimlerinden TSM sanatçısı Sibel, geçtiğimiz haftasonu yapılan “Veda Gecesi” ile New York’a veda etti.

 

Uzun yıllar sahne aldığı New York ve New Jersey’den Florida’ya taşınma kararı alan TSM solisti Sibel’e dostlarının hazırladığı “Veda Gecesi”ni Turkish Channelekranlarınıza getiriyor.
Long Island’da yapılan gecede başta Sibel’in sanatçı arkadaşları Şerefcan Özdemir, Selma Can, Münir Çiftiçikal ve Hayal Erdoğan sahne alırken Turkish Channel’ın program sunucuları Hatice Türkmen ve Ayşegül Eskier ve Türk Amerikan Toplumu’nun eğlence hayatının tanınmış isimleri katıldı. Gecede Bülent Kayabaş, Aytekin Şenyaylar ve Sedat Yaman gibi usta müzisyenler de tanınmış sanatçılara eşlik etti. Müzisyen Olgun Kürkan da gece de hazır bulundu, sanatçı arkadaşı Sibel’e destek verdi.
Sibel “Yıllardır bu sahnede size şarkılar söylerken hiç heyecanlanmadım ama bu gece çok heyecanlıyım.” derken salonda bulunan dostlarına ve davetlilere duygulu anlar yaşattı.
Amerika’daki Türk Basını’ndan sadece Turkish Channel’ın bulunduğu gece adeta mini konsere dönüşürken sizi de unutmadık. Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonuTurkish Channel bu duygu dolu geceyi şimdi sizin için ekranlarınız getiriyor.
Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler…
Siz siz olun Turkish Channel’dan sakın ayrılmayın.
Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER