ŞİMDİ HESAP ZAMANI…
“Mevzubahis Federasyonsa gerisi teferruattır.”
Amerika’nın ilk ve tek Türk Televizyonu Turkish Channel USA, Türk Amerikan toplumunun gündemini tutmaya devam ediyor. 
Turkish Channel USA’in geçtiğimiz hafta yaptığı  “HERŞEY SON KALE FEDERASYON  İÇİN” adlı Açık Oturum ile Amerika’da adeta taşları yerinden oynattı. Program bazı malum(!) isimler üzerinde soğuk duş etkisi yaratırken bazı yerleri de deprem gibi salladı. 
 
Turkish Channel USA söz verdiği üzere TADF içinde yaşanan ve gözlerden uzak tutulmaya çalışılan hatta saklanan ve Turk Amerikan toplumunun bilgisinden kaçırılan bu konuları ısrarla gündemde tutarak bu kez işin hesaplar tarafını Türk Amerikan kamuoyunun gözleri önüne seriyor.
 
TADF eski Başkanvekili Faruk Acar’ın yönettiği bu ikinci Açık Oturum’a Türk Amerikan Toplumu içinde sevilen, saygın ve tanınmış isimler olan TADF İcra Kurulu Üyeleri Ahmet Çavaş, Gökmen Leventeli, Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Eda Özkılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Öney ile birlikte söz konusu hesapların merkezinde bulunan ve adeta “herşeyi gören gözler” olan TADF İcra Kurulu Üyesi ve Saymanı Cenk Çoktosun ve TADF içideki karanlık güçler tarafından göreve başladığının daha altıncı ayında derin kumpas ile görevine son verilen eski TADF Başkanı Tohan Hazinedar katıldı.
 
TADF Icra Kurulu Üyesi ve Saymanı Cenk Çoktosun’un iki çanta belge ile katıldığı programı izlediğinizde, TADF içinde dönen hesap işlerinin merak edilen yanlarının sizleri hayretler içinde bırakacağına eminiz. Bunun yanısıra kongrelerde dönen usulsüzlüklerin ve karanlık oyunların belgelerle gözler önüne serildiği TADF’de artık bir şeyler yapmanın zamanının geldiğine vicdan sahibi her vatansever toplum üyemiz gibi siz de yürekten katılacaksınız…
 
Programın önemli isimlerinden biri olan ve görevi bıraktıktan sonra hiç bir basın kuruluşuna açıklama yapmayan, aylardır susan, TADF’nin en çok merak edilen ismi eski Baskan Tohan Hazinedar da sizlerden gizlenen gerçekleri anlatıyor.
 
Sevgili Turkish Channel USA izleyenleri… Yetersiz ve yeteneksiz ellerde günden güne eriyen, prestij kaybeden ve yalnızlığa doğru hızla sürüklenen gözbebeğimiz TADF’yi bu durumdan kurtarmak için başlatılan adımların atıldığı “ŞİMDİ HESAP ZAMANI…” adlı bu programı sakın kaçırmayın.
 
Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler. 
Siz siz olun Turkish Channel’dan sakın ayrılmayın. 
Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER