GURBET’TEN SILA’YA”DA FARUK TÜRÜNZ VE GÖKHAN ÇANKAYA VAR

Turkish Channel yepyeni müzikli sohbet programı “Gurbet’ten Sıla’ya” tam hızıyle devam ederken bu hafta dünyanın 1 numaralı ut yapımcısı olarak kabul edilen üstad Faruk Türünz ile son yıllarda yaptığı hasret şarkılarılarından oluşan besteleri ile Türkiye’nin ünlü sanatçılarının Amerika’ya bizzat gelerek beste istediği genç TSM Şefi Udi / Bestekar Gökhan Çankaya karşınızda oluyor.

Şerefcan Özdemir ile Selma Can’ın harika bir ikili oluşturdukları bu yeni programımızda dünyanın en saygın müzik enstrümanları fuarlarından biri olan Woodstock Fuarı’na katılmak için geçtiğimiz günlerde Amerika’ya gelen dünyanın 1 numaralı ut yapımcısı Faruk Türünz, ut yapımında devir yaratan “double sound” tekniğindeki kendine ait “sırrını” anlatıyor. Bu programda ayrıca son yıllarda Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli TSM Şeflerinden biri olan Udi / Bestekar Gökhan Çankaya’nın iki yeni bestesini ilk kez kendi sesinden dinleyeceksiniz.

TSM sevdalıları ve müzik zevklerinde utun ayrı bir yeri olanlar. Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel’ın hazırlayıp sunduğu “Gurbet’ten Sıla’ya”nın bu çok farklı, çok özel bölümünü mutlaka izleyin.

Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler… 

Siz siz olun Turkish Channel’dan sakın ayrılmayın. 

Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER