“HAYATIN NİMETLERİ”NİN BU HAFTAKİ KONUSU: 

“UYKUSUZLUĞUN NEDENLERİ ve ÇÖZÜMLERİ”

Turkish Channel’ın hazırlayıp Ayşegül Eskier’in sunduğu, “Dr. Bülent Akpınar ile Hayatın Nimetleri” programının bu haftaki bölümünde geçtiğimiz bölümde yayınladığımız “Uykusuzluk Problemleri”nin bu kez “nedenleri” ve “çözümleri” anlatılıyor. 

Dünyanın 1 numaralı “Doğal Tıp Uzmanı” Dr. Bülent Akpınar’ın uykusuzluğun nedenlerini kendi geliştirdiği bilgisayar programları ile teşhisi ve buna bağlı çözümlerini izleyeceğiniz bu bölümde Dr. Akpınar’ın yetiştirdiği öğrencilerinden bir başka “Doğal Tıp Uzmanı” Dr. James Onnikian’da programa konuk oluyor.   

“Dr. Bülent Akpınar ile Hayatın Nimetleri” programını sunan Ayşegül Eskier ayrıca izleyicileri için Dr. Akpınar ve Dr. Onnikian’ın uykusuzluğun çarelerinin teşhisi ve tedavisini kendi üzerinde deney yaptırarak böylece kanıtlanmasına da bizzat kendisi tanık oluyor.

Yönetmenliğini Esin Acar’ın yaptığı Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel’ın bu yılın en ilgi çeken programlarından biri olan “Dr. Bülent akpınar ile Hayatın Nimetleri” programının bu bölümünü izledikten sonra uykusuzluk derdinize deva olacak adresi öğrenmiş olacak yaşamanızdaki en önemli sorunlarından birinin çözümünde ilk adımı atmış olacaksınız. 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER