Konuşan Amerika

0
1906

Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel yine “bomba” gibi bir programa imza atıyor. 

Turkish Channel, Amerika’da yaşayan 21 yaşını geçmiş, her y aştan ve her kesimden toplum üyemizin katılabileceği “Konuşan Amerika” adlı ayda bir yayınlanacak olan yepyeni, müthiş bir programa başlıyor.

Bu programda RÜTÜK! yok!

Turkish Channel bu programda Türkiye’deki veya Amerika’daki ve dünyada gündemdeki bir konuyu ele alacak veya Amerika’da yaşayan Türklerin programın içeriğine göre kah devletimizden, kah Amerika’daki veya Türkiye’deki kurum ve kuruluşlarımızdan isteklerini söyleyebileceği ve bu kurum/kuruluşların çalışmaları hakkında görüş ve eleştirilerini rahatlıkla söyleyebileceği bir programı hayata geçiriyor. 

Bu program yukarıda belirttiğimiz gibi sınırsız, denetimsiz, engelsiz ve sansürsüz olacak. Yani bu programda RÜTÜK! olmayacak!

(Not: Kurumların ve kişilerin hak ve özgürlüklerine ve özel hayata, örf ve adetlerimize, geleneklerimize saygılı olmak şartı ve yasal sınırlar içerisinde)

İlk program çok yakında başlıyor…

Turkish Channel’ın kendi stüdyolarından ayda bir “CANLI” olarak sunacağı ve yaklaşık 2 saat sürecek “Konuşan Amerika” adlı programın ilki Türkiye’yi ve bizi yakından ilgilendiren önemli bir konu ile çok yakında ekranlarınıza gelecek.

İlk programın konusu?

“Konuşan Amerika” programının ilk konusu 7 Haziran’da yapılan seçimler sonrası;

Sizce yeni kurulacak hükümet nasıl olmalı?

Türk Amerikan Toplumu yeni hükümetten neler bekliyor?

Amerika’da yaşayan Türkler, en çok hangi sorunlarının çözülmesini istiyor?

Herkes katılabilecek.

Turkish Channel, Türk Amerikan Toplumu’nun sesinin daha çok ve daha fazla kişi ile çıkması için bu programın kapılarını herkese açıyor. Turkish Channel, Amerika’da yaşayan ve 21 yaşını doldurmuş toplumumuzun her kesiminden, her meslekten, her görüşten, her yaştan insanımıza mikrofonu uzatıyor.

Katılmak için bir e-mail yeter!

Turkish Channel’ın bu yepeyeni programına katılmak çok kolay. Turkish Channel’ın önceden konusunu ilan edeceği herhangi bir programa eğer ilgi duyuyorsanız veya o konu hakkında söyleyecekleriniz, talepleriniz varsa Turkish Channel’ın info@TurkishChannelusa.com adresine isim ve iletişim bilgilerinizi verin yeter! 

Ancak, hemen söyleyelim. Bu konuda acele etmeniz şart. Çünkü stüdyoda sınırlı sayıda yerimiz olduğundan programa sınırlı sayıda katılımcı alınacak.

“Konuşan Amerika”nın bir parçası olmak, Amerika’da yaşayan Türklerin taleplerini dile getirmek istiyorsanız işte size fırsat! Haydi o zaman!

Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler… Siz siz olun sakın Turkish Channel’dan ayrılmayın. 

Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER