Amerika’da düzenlenen ve dünyanın önde gelen markalarını buluşturan “International Franchise Expo Fuarı” kapsamında 160 kişilik işadamı ordusu ile New York’a çıkarma yapan BTSO – Bursa Ticaret ve Sanayii Odası, Amerika pazarına giremenin ilk adımını TACCI – Türk Amerikan Sanayii ve Ticaret Odası’na üye olarak başlattı.

BTSO ve TACCI üyelik işlemini New York-Hiton’da düzenlenen bir imza töreni ile gerçekleştirdi. Törene, TACCI Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koçak ve Yönetim Kurulu, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve Yönetim Kurulu, T.C. New York Başkonsolosu Ertan Yalçın, T.C. New York Ticaret Ataşesi Mustafa Ali Yurdupak ile BTSO ve TACCI üyeleri katıldı.

Tören “CANLI” yayınlandı…
BTSO’nun TACCI’ye katılım imza töreni Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyon kanalı Turkish Channel’dan “canlı” olarak sunuldu. Tören, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye’den canlı olarak izlendi.

Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler… Siz siz olun sakın Turkish Channel’dan ayrılmayın. Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER