Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel, yaklaşan 7 Haziran seçimleri ile ilgili olarak yepyeni bir program serisine başladı. Turkish Channel, Türkiye’den gelerek Amerika’daki Türk Toplumu’nu ziyaret eden ve çeşitli toplantılara katılan siyasi partilerimizin Genel Merkez düzeyindeki yetkilileri ile bir dizi söyleşi programları hazırlıyor.

Turkish Channel, bu seçimlerde oy kullanacak olan Amerika’da yaşayan toplum üyelerimizi 7 Haziran 2015 Pazar günü Türkiye’de yapılacak olan Genel Seçimler öncesi seçime giren partilerimiz hakkında bilgilendiriyor.

Bu program serilerinde ilk olarak, halen seçim çalışmaları kapsamında ABD’deki Türk Toplumuna ziyaretlerini sürdüren Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek Turkish Channel’in konuğu oldu.

Turkish Channel’dan Cenk Levent’in sorularını cevaplayan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek, parti programını, Balyoz ve Ergenekon davalarının ardındaki gerçekleri, Güney Doğu Sorunu, -sözde- Açılım, Demokratikleşme, Dış ilişkiler, AB ve ABD hakkındaki düşüncelerini ve ekonomiden siyasete kadar günümüz Türkiye’sinin sorunlarını, bu sorunlara getirdikleri alternatif çözümleri ve 7 Haziran Seçimi’nde hedefledikleri oy oranını açıklıyor.

Türkiye’de hemen her kesimden partilerine olan katılımları ile son günlerde oldukça adından söz ettiren ve önümüzdeki seçimlerin en çok merak edilen partisi durumunda olan Vatan Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek ile Turkish Channel’dan Cenk Levent’in gerçekleştirdiği ve 1,5 saat süren bu çok önemli programı sakın kaçırmayın.

Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler… Siz, siz olun Turkish Channel’dan sakın ayrılmayın. 

Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER