Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel’ın en iddialı programlarından “Haftanın Haberleri” sizden gelen yoğun istek üzerine çok yakında yeniden başlıyor.
Turkish Channel’ın hazırlayıp Tuğba Menekşe‘nin sunacağı “Haftanın Haberlerı” ile yine Amerika’yı en doğru ve çok yakından takip edeceksiniz.
Bundan böyle Amerika’daki Türk Toplumu’nun yoğun olarak yaşadığı New York, New Jersey, Pennsylvania, California, Florida, Illinois, Massachusetts, Connecticut, Texas’daki tecrübeli ve güçlü kadrosu ile Türk Amerikan etkinliklerinin haberlerini en doğru şekilde öğrenecek, herşeyden haberdar olacaksınız.
Tuğba Menekşe’nin sunacağı “Haftanın Haberlerı”nde yine eskiden olduğu gibi Türk Amerikan ilişkilerindeki gelişmeleri, toplum liderlerimizin ve Amerika’daki Türk Amerikan STÖ’mizin çalışmalarını en yetkili ağızlardan gerçek haber olarak duyacak, izleyeceksiniz.
Cesur, etkili, tarafsız, objektif, özgür, seviyeli, ciddi habercilik ilkesi ile çok yakında yeniden sizlerleyiz.
 Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler; siz siz olun Turkish Channel’dan sakın ayrılmayın…
Unutmayın size sadece Turkish Channel yeter.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER