Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel Türk Siyaseti’nin Amerika’daki Temsilcilerini seçim sonrası yeniden biraraya getirerek bu kez 2015 Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

14 Haziran Pazar günü “CANLI” olarak olan yayınlanan ve AKP adına Milletvekili aday adayı Savaş Şahin, MHP adına Milletvekili aday adayı Cafer Kahyaoğlu, CHP adına ABD Temsilciliği Üyesi Gülüstan Bal, HEPAR adına ABD Temsilcisi Recep Kar ve Vatan Partisi adına ABD temsilcisi Murat Kutluğ’un katıldiğı programı SENTA – Türk Amerikan Sivil Toplum Örgütleri Senatosu (Senate of Turkish American) Başkanı Faruk Acar yönetti.

Seçimler üzerine çok önemli tespitlerin yapıldığı ve gelecek dönemde Türkiye’nin nasıl bir hükümetle yönetileceğinin öngörülerinin sunulduğu programda Açık Oturum’a katılan siyasetçiler erken seçim üzerine de tahminlerde bulundular.

ABD’deki Türk siyasetçilerinin seçimler sonrası Türkiye’nin geleceği ile ilgili görüşlerini belirttiği bu programı sakın kaçırmayın.

Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler… Siz siz olun sakın Turkish Channel’dan ayrılmayın. Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER