Turkish Channel, 30 yıldır ABD’de yapılmakta olan “geleneksel” 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası’ndan bir hafta önce turnuvaya katılan takımlarımızı Spor Stüdyosu’nda biraraya getirdi.

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu 2. Başkanı ve Young Turks Başkanı Tulga Tekman, İstanbul Sport Başkanı İbrahim Kaya, Eskişehir Spor USA Yöneticisi Ömer Demircan, İstikbal Spor Teknik Direktörü Osman Beyazkan, Sakarya Spor USA Yöneticisi Şenol Öner, İstikbal Spor futbolcusu Ömer Köseoğlu ve Turnuva hakemlerinden ABD’deki Lisanslı futbol hakemlerimizden Aydın Güven’in katıldığı programda futbol adına herşey konuşuldu. 

Amerika’daki Türklerin en büyük spor organizasyonu olan Zafer Kupası öncesi takımlarımızı tanıtmak, takımlar arasındaki dostluk bağlarını güçlendirmek ve bu yıl turnuvadaki yeni uygulanacak kuralları konuşmak için biraraya gelecek olan programın sonunda grupların belirlenmesi için “kura çekimi” de yapıldı ve Gruplarda belli oldu.

Amerika’daki Türklerin çok yakından tanıdığı “duayen” televizyoncu ve gazeteci Ahmet Turgut’un sunduğu programı sakın kaçırmayın.

Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler… Unutmayın size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER