Bir aileye yardım amacıyla gerçekleştirilen “Yaza Veda Gecesi” adeta Amerika’daki Türk starların buluştuğu geceye dönüştü.
Gecede başta Amerika’daki Türk sahnelerinin tartışmasız Taçsız Kralı olarak tanınan “Üstad” Şerefcan Özdemir ile birlikte yine bir başka “Usta” Olgun Kurkan, aynı zamanda New York Türk Sanat Müziği Derneği’nin Başkanı hanımefendi sanatçı Sibel Özdemir, son yılların genç ama sahnesi usta sanatçı, Çağla Challa, yılların eskitemediği büyük sanatçı Meltem Mete, ünlü televizyoncu Hatice Özdemir ve Esra Turan Haessler sahne aldılar. Hocaların Hocası Udi Gökhan Seyrek de hem enstrümanı ile muhteşem bir TSM gecesi yaşattı hem gecenin ilk saatlerini sesi ile renklendirdi hem de bu değerli sanatçılara genç müzisyen partneri Ugur Can Demirci ile birlikte eşlik etti. Geceyi Turkish Channel’daki “Hayatın Nimetleri” programını yapan başarılı televizyoncu Ayşegül Eskier sundu…
Geceye başta Turkish Channel olmak üzere, Turkish DepotDirect.com, KokorecUSA – Black Sea Restaurant Rego Park Queens NY – İstanbul Restaurant Brooklyn NY – İstanblue Restaurant NJ – Bergen’s Star Fast Food Restaurant RidgeField NJ destek verdiler.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER