Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel, Türk Basketbolunun NBA’€™deki gururlarından Milwaukee Bucks’lı Ersan Ilyasova ve Ersan’ın Milwaukee Bucks’€™daki Hocası NBA’€™in efsanelerinden Jason Kidd ile röportaj gerçekleşŸtirdi.

Turkish Channel’in duyen sunucusu Ali ֖zkan, Ersan Ilyasova ile yeni bir röportaj gerçekleşŸtirirken, Uygar Özkan da yakın dönemin NBA’€™in gelmişŸ geçmiş en iyi guardlarından biri olarak tarihe geçen ve artık bir efsane olan Jason Kidd ile Ersan uzerine kısa bir söyleşŸi gerçekleşŸtirdi.

Turkish Channel’ın San Francisco Temsilcisi Türk televizyonculuğunun ABD’€™deki saygın ismi Ali ֖zkan, Ersan’€™a PlayOff’€™daki hedeflerini, şampiyonluk hakkındaki görüşŸleri ve önümüzdeki Avrupa Şampiyonası için Milli Takımımızın son durumunu sorarken, Uygar Özkan da Hocası efsane Jason Kidd’€™e Ersan hakkındaki düşüncelerini sordu.

Ali Özkan röportaj da Eskişehirli olan Ersan’€™a Amerika EskişŸehirliler Derneği’€™nin bu seneki gecesine katılıp katılamayacağını da sormadan geçmedi. Amerika’daki Eskişehirliler, bu sorunun cevabını merak ediyorsanız bu roportajı mutlaka izleyin…

Amerika’€™da yaşayan Türkler ve Amerika’€™da neler olup bittiğini öğrenmek isteyenler; siz siz olun Turkish Channel’€™dan sakın ayrılmayın. Unutmayın size sadece Turkish Channel yeter…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER