KIRIM MEYDANI 2015

Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel, Rusya’nın geçtiğimiz yıl Kırım’ı işgal etmesi üzerine yaptığı KIRIM MEYDANI programını bu kez ulusararası boyuta taşıyarak bir yenisini daha sunuyor.
Turkish Channel’ın bu yıl hazırladığı KIRIM MEYDANI 2015 programında akademisyen, diplomat ve dünyanın en saygın televizyonlarının politika uzmanlarından oluşan birbirinden seçkin uluslararası konukları ile çesitli sorulara cevap aradı.
Kırım Meydanı 2015 Açık Oturumu’na Rusya Federasyonu’ndan 5 Aralık Partisi temsilcisi Vladislav Burlutskiy, ABD Ukrayna Kongresi Komite Üyesi ve CNN’in Ukrayna – ABD İIişkileri Politika Uzmanı Andrij Dobriansky, Colombia Universitesi Ukrayna ABD İlişkileri Executive Direktorü Prof. Walter Zaricky, Ukrayna New York Başkonsolosluğu 3. Sekreteri Alex Dasosmi, TADF eski Başkanı Ali Cınar ve Yazar Habibe Altop katıldılar.
Programı, TURKISH CHANNEL’dan Dünya Kırım Tatar Kongresi Koordinasyon Konseyi Üyesi, Kırım Tatar Milli Meclisi ABD temsilcisi ve Ukrayna BM Daimi Temsilciliği Yerli İşleri Danışmanı Ayla Bakkallı sundu…

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER