Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu Turkish Channel, geçtiğimiz yıl yaptığı KIRIM MEYDANI programını bu kez uluslararası boyuta taşıyarak yenisi sunuyor. 
Turkish Channel’ın bu yıl hazırladığı KIRIM MEYDANI 2015 programına uluslararası konuklar davet etti…
Konuklar arasında Ukrayna’dan resmi davetli, Rusya Parlamentosu’nda grubu bulunan partilerden bir milletvekili ve Ukrayna’nın dünyaca ünlü profesörlerinden çok onemli bir isim “KIRIM MEYDANI  2015″de Turkish Channel ekranlarında olacak.
Ve daha bitmedi… Turkish Channel’ın bu programı Ukrayna’da da aynı anda Ukrayna’nın özel televizyonlarindan birinde gösterime   giriyor…
KIRIM’da neler oluyor?
1 yıl önce Rusya Kırım’a neden girdi?
70 yıl önce başlayan kabus devam mı edecek?
Rusya’nın Kırım’a tarihten gelen bu ilgisi niye?
Ukrayna’nın geleceği nasıl olacak?
Bölgede son durum !
TURKISH CHANNEL’dan Dünya Kırım Tatar Kongresi Koordinasyon Konseyi Üyesi, Kırım Tatar Milli Meclisi ABD temsilcisi ve Ukrayna BM Daimi Temsilciliği Yerli İşleri Danışmanı Ayla Bakkallı 16 Şubat Pazartesi akşamı akademisyen, diplomat ve dünyanın en saygın televizyonlarının politika uzmanlarından oluşan birbirinden seçkin uluslararası konukları ile bu sorulara cevap arayacak.
16 Şubat Pazartesi akşamı Amerika’nın ilk ve tek Türk televizyonu TURKISH CHANNEL ekranlarından CANLI yayınlanacak olan KIRIM MEYDANI, New York saati ile 9:00 PM ‘de…
Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler…
Unutmayın size sadece Turkish Channel yeter…
Bizi izlemeye devam edin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER