Amerika’nın ilk ve tek Türk Televizyonu Turkish Channel, 23 Haziran’da gerçekleşen İstanbul Seçimi ile ilgili yeni bir “AÇIK OTURUM” daha düzenledi.
Türk Siyaseti’nin  Amerikan Toplumu içindeki Türkiye’de siyaset yapan ve seçimlerde aday olmuş tanınmış isimlerinin katıladığı bu Açık Oturum’da 31 Mart’tan 23 Haziran’a kadar geçen süreç, 23 Haziran’da yapılan seçim sonucu ve bundan sonra Turk Siyaseti’nde oluşabilecek yeni tablo masaya yatırıldı.
Türk Amerikan Senatosu -SENTA- Başkanı Faruk Acar’ın yönettiği Açık Oturum’a MHP’nin geçen dönem Milletvekili Adayı Cafer Kahyaoğlu ve Türk-Amerikan Toplumu Liderlerinden eski TAGD Başkanı Cevdet Özdemir katıldı.
 
23 Haziran İstanbul seçimi yeni bir lider mi doğurdu? AKP’nin devri bitiyor mu? “Başkanlık Sistemi” iflas mı etti? Bundan sonra Türk Siyaseti’nde yeni bir parti veya partiler mi olacak? 2020’li yıllarda şimdiki hangi liderler olacak, hangileri olmayacak? Seçimin kazanaları ve kaybedenleri kim?
Sevgili Turkish Channel izleyenleri… 31 Mart’ın sonuçları… Seçimin iptal kararı… Seçime itirazların yasal dayanaklarının hukuki geçerliliği… YSK kararları… ile birlikte daha birçok konunun da ele alındığı bu programı sakın kaçırmayın. Çünkü, bu programda RTÜK yok, siyasi baskı yok, kanal kapatma korkusu yok, sansür yok! 
Sadece gerçekler ve özgür düşüncenin sesi var…
Amerika’da yaşayan Türkler ve Amerika’da neler olup bittiğini merak edenler. Siz siz olun Turkish Channel’dan sakın ayrılmayın. Unutmayın, size sadece Turkish Channel yeter…
Önemli Not: Sevgili izleyenlerimiz. Programın ilk 6 dakikasının bazı yerlerinde görüntü ile ilgili olarak resulation  problemi olmuştur. Ancak ilk 6 dakikadan sonra problem giderilmiştir. Elde olmayan bu teknik aksaklıktan dolayı özür dileriz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER